We wtorek 23.06.2026 r. na strzelnicy LOK odbyło się rozstrzygnięcie klasyfikacji generalnej SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ będącej podsumowaniem roku szkolnego 2025-2026. W kategorii MŁODZIK II miejsce zajął Tymoteusz Żyto - uczeń klasy IV A, a III miejsce zajął Franciszek Leporowski - uczeń klasy III A. Ponadto w pierwszych dziesiątkach znaleźli się: Zuzanna Kalak - uczennica klasy IV A, Patryk Kierakowicz - uczeń klasy IV A, Bartłomiej Grygiel - uczeń klasy V C i Stanisław Leporowski - uczeń klasy VII A. Gratulujemy sukcesu i kibicujemy w kolejnym roku szkolnym.
SZKOLNA LIGA STRZELECKA






